MULTIMEDIA

PROJEKTOWANIE ORAZ REKLAMA STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH kontakt@netmultimedia.pl

KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy małym, młodym i ambitnym zespołem projektantów specjalizujących się w projektowaniu aplikacji internetowych oraz reklamie online. Nasza pasja i kreatywność w połączeniu z profesjonalnym podejściem umożliwia osiągnięcie pożądanych rezultatów. Projektujemy oraz tworzymy strony www, sklepy internetowe oraz kampanie reklamowe online za pomocą zarówno płatnych jak i bezpłatnych metod i strategii reklamowych. Naszym celem jest długotrwała relacja z klientem dająca realne korzyści biznesowe mierzone przez narzędzia online.

CZEMU WYBRAĆ NAS ?

DOŚWIADCZENIE
Z roku na rok uczymy się nowych rzeczy, technologia internetowe są obecnie jedną z najszybciej rozwijających i zmieniających się branż na świecie. Stworzyliśmy wiele stron i sklepów internetowych jednocześnie będąc odpowiedzialnym za ich promocji w internecie. Najczęściej współpracujemy z klientami z Europy.INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Każda firma jest inna dlatego każdy nasz klient potrzebuje różnych rozwiązań dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI
Nasza wiedza wynikające z edukacji oraz praktyki to jeden z kluczy do naszego sukcesu. Uwielbiamy odkrywać nowe narzędzia potrzebne do tworzenia właściwych rozwiązań internetowych jednocześnie nie boimy się nowych wyzwań.PROFESJONALIZM
Cenimy czas klienta dlatego dostarczamy realne wyniki w rozsądnym czasie proponując dogodne ceny za nasze usługi.ZORIENTOWANIE NA CEL
Zawsze staramy się zapewnić jak najlepsze wyniki w rozsądnym czasie jednakże jakość jest dla nas wszystkim.

NASZE USŁUGI

STRONY WWW

Projektowanie stron internetowych w różnych językach programowania. Od prostej strony firmowej po złożone i wielojęzyczne portale dla korporacji. W naszej codziennej pracy używamy najczęściej HTML5, JavaScipt, PHP oraz CMS.

SKLEPY INTERNETOWY

Globalny handel nigdy wcześniej nie dawał większych możliwości dzięki sklepom internetowym. Oprogramowanie sklepu internetowego jest łatwe w obsłudze przez administratora, umożliwia wgląd w statystki sprzedaży w czasie rzeczywistym, dzięki płatnościom za pomocą karty kredytowej sklep internetowy umożliwia zautomatyzowaną sprzedaż Twoich produkt i usług 365 dni w roki. Sklep internetowy może być w dowolnym języku a także przyjmować płatności w dowolnej walucie.

MARKETING ONLINE

Nawet najładniejsza strona bez odpowiedniej reklamy nie przyniesie zbyt wielu korzyści. Istnieje wiele strategii marketingowych pozwalających skutecznie i przejrzyście przedstawić Twoją ofertę klientom, którzy mogą szukać Twoich produktów lub usług.MULTIMEDIA

Tworzenie logo, prezentacji i filmów reklamowych pozwala na wykorzystanie tych materiałów na stronach internetowych, w telewizji oraz w druku. Nic co jest związane z grafiką komputerową nie jest nam obce.

MEDIA TRADYCYJNE

Każda inna forma reklamy niż reklama online może być dodatkowym kanałem reklamowym. Niewielki procent budżetu reklamowego może pochodzić z niszowych i tradycyjnych mediów. Jest to dobry sposób reklamy aby dotrzeć do klienta, który nie spędza zbyt wiele czasu w internecie.

POZOSTAŁE

Szukając nowych wyzwań, zawsze jesteśmy otwarci na nowe projekty. Przy każdym projekcie uczymy się więcej o nowych technologiach, jednak staramy się skupić na usługach internetowych i mobilnych.

PRZYKŁADY NASZYCH PRAC

ZADOWOLENI KLIENCI

  • Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybki kontakt oraz w pełni zadowalające rezultaty.

    ELŻBIETA
  • Jesteśmy zadowoleni z rezultatów dlatego będziemy kontynuować dalszą współpracę. Indywidualne podejście do klienta oraz wsparcie na najwyższym poziomie.

    MICHAŁ
  • Potrzebowałam dość skomplikowanego rozwiązania i martwiłam się trochę o końcowy wynik. Sprzedawca cały czas prowadził mnie krok po kroku, zwracając uwagę na wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły. Będę szczęśliwa mogąc kontynuować współpracę.

    PIOTR

DANE KONTAKTOWE